SANHA Premium Quality Seal since 1964

 

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás - rádi vám pomůžeme s vaším stavebním projektem!

Obchodně-technicky poradce

Zastoupeni pro Českou republiku a Slovensko

Ing. Lubomír Janíček · mobil: +420 603 891 195

Zapadní a jižní Čechy

Pavel Hejko · mobil: +420 777 844 260 · hejko@sanha.cz

Střední a severní Čechy

Martn Kapoun · mobil: +420 731 171 597 · kapoun@sanha.cz

Východní Čechy a severní Morava

Lukáš Haloda · mobil: +420 731 508 

Jižní Morava

Petr Kedzior · mobil: +420 604 105 031 · kedzior@sanha.cz

Západní a jižní Slovensko

Mgr. Juraj Slamka · mobil +421 902 404 533 · slovensko@sanha.cz

Severní a východní Slovensko

Jaromír Lietavec · mobil: +421 908 460 860 · lietavec@sanha.cz

Východní Slovensko

Bohuš Plutko · mobil: +421 911 994 545 · plutko@sanha.cz

Západní Slovensko

Jozef Liška · mobil: +421 910 447 355 · liska@sanha.cz

Souhlas můžete kdykoliv odvolat na mailové adrese datenschutz@sanha.com. Odvolání se vztahuje pouze na budoucí postupy o zpracování (Art. 7 EU-DSGVO).

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.