Zum Inhalt springen

Operator automatów tokarskich

30.11.2016

Obowiązki na stanowisku:

  • obsługa automatów tokarskich,
  • właściwe wykorzystanie maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z planem,
  • zapewnienie maksymalnego wykorzystania czasu pracy i minimalizacja czasu wymiany narzędzi.

Wymagania w stosunku do kandydatów:

  • min. roczne doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych,
  • wykształcenie średnie lub zawodowe o profilu technicznym (preferowane techniczne/mechaniczne),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi suwmiarki i mikrometru,
  • umiejętność obsługi komputera w stopniu min. podstawowym,
  • zaangażowanie, dokładność,
  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferta firmy:

  • umowa o pracę w systemie III-zmianowym,
  • kartę prywatnej opieki medycznej,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowywana nauka języków obcych,
  • dobra atmosfera pracy.

Kandydatów prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji na adres email: anna.herdzik@sanha.com lub bezpośrednio do Działu HRM w SANHA Polska Sp. z o.o.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na umieszczenie CV w bazie kandydatów oraz przetwarzanie go w ramach innych, oprócz obecnego, procesów rekrutacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji jak i innych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”